Sponsorzy

Drodzy Państwo
W pogoni za wyzwaniami współczesnego świata często zapominamy o konieczności przekazania odpowiednich wartości młodemu pokoleniu. Statystyki bezlitośnie weryfikują te zaniedbania wskazując na szereg problemów z którymi boryka się współczesna młodzież jak problemy z nauką, niechciane ciąże, alkoholizm czy narkomania. Bez reakcji ze strony społeczeństwa problem będzie się nasilał.
Stowarzyszenie “Klub Dobrej Muzyki” postanowiło stać na straży wartości w życiu młodych ludzi. Jedną z naszych inicjatyw jest Rap Festiwal Praski – młodzieżowa impreza muzyczna organizowana raz w roku na terenie Pragi Północ w Warszawie. Ideą imprezy jest promowanie wartości chrześcijańskich poprzez rap, hiphop i rnb. Gatunki te jak wiadomo zdominowane są przez mainstream promujący idee raczej przeciwne. W odpowiedzi tworzymy alternatywę na którą składa się muzyka z dobrym przekazem, styl życia, ubierania się, zachowania itd.
Dzięki zrozumieniu i hojności darczyńców na przestrzeni ostatnich 8 lat tysiące młodych osób bezpośrednio i setki tysięcy za pośrednictwem internetu dowiedziało się że można żyć inaczej. Mottem tegorocznej imprezy jest “Marzyć, wierzyć, zwyciężać”.
Jeśli chcesz dołączyć do grona sponsorów Festiwalu skontaktuj się z nami tutaj

RAP FESTIWAL PRASKI WSPIERAJĄ MIĘDZY INNYMI:


strona www firmy Mediarent

strona www Domu Pogrzebowego Państwa Gójskich

strona www firmy Techkon Congress Service