Media

Rap Festiwal Praski jest wydarzeniem muzycznym i narzędziem krzewienia nowej kultury hiphopowej wśród przedstawicieli młodego pokolenia. Żyjemy w skomercjalizowanym świecie który subtelnie lub wprost próbuje dyktować nam swoje warunki. Internetowa i informacyjna rewolucja ostatnich dekad sprawiają że świadomość młodych ludzi “bombardowana” jest różnymi treściami a wybór właściwej drogi nie jest prosty. Znając prawdę powinniśmy wspierać innych w podejmowaniu właściwych wyborów. Należy jednak pamiętać że największy wpływ na pokolenia mają jego przedstawiciele. Rap Festiwal Praski skupia wykonawców którzy pomimo swojego młodego wieku są świadomi otaczającego ich świata, dostrzegają prawdziwe potrzeby swojego pokolenia i chcą ten świat zmienić na lepszy. Jednak ten głos musi zostać usłyszany.

W dzisiejszych czasach jest to niemożliwe bez wsparcia mediów. Potrzebujemy wsparcia ze strony radia, telewizji, prasy oraz mediów elektronicznych aby rap z dobrym przesłaniem nie został zignorowany. Potrzebujemy wspólnie zachęcać młode pokolenie do wyrażenia swojego zdania i podejmowania trudnych decyzji pamiętając że to oni będą już niedługo decydować o kształcie i przyszłości tego kraju. Zapraszamy Państwa do współpracy i podjęcia wspólnego wysiłku aby ten cel został osiągnięty.

Rap Festiwal Praski potrzebują wsparcia w zakresie dotarcia z informacją do jak największej grupy odbiorców. Nasza inicjatywa jak nazwa wskazuje obejmuje swoim zasięgiem głównie prawobrzeżną Warszawę ale udział w niej biorą muzycy i fani z całej Polski. Angażujemy wykonawców oferujących odpowiedni poziomem artystyczny i etyczny wierząc że na dobrą muzykę składa się dobry warsztat i dobry przekaz. Wasz patronat może przyczynić się do wsparcia i zachęcenia młodych talentów z całej Polski oraz lepszego zaadresowania pozytywnego przesłania imprezy !

Zapraszamy Was do zaangażowania w naszą misję oraz zachęcamy do udzielenia wsparcia lub objęcia patronatem medialnym. Będziemy zaszczyceni mogąc umieścić Wasze logo na materiałach informacyjnych Festiwalu w internecie oraz na scenie. Partnerom medialnym zapewniamy prawo do dystrybuowania materiałów pozyskanych na imprezie włączając w to zdjęcia, nagrania audio-video, klipy wykonawców itd. W sprawach związanych z patronatem medialnym prosimy o kontakt z Tomaszem Łojko pod tel. 788200077, email na adres festiwalpraski@gmail.com lub kontakt poprzez formularz na stronie kontakt.

RAP FESTIWAL PRASKI WSPIERAJĄ MIĘDZY INNYMI: