Dojazd do imprezy

Muszla koncertowa Parku Praskiego znajduje się prawie dokładnie tam gdzie czerwony znacznik z literą “A” na mapie w dole strony.
Dojazd możliwy jest:

1) tramwajem lub autobusem zatrzymującym się na przystanku Park Praski przy Alei Solidarności nr 18, 20, 23, 26, 160, 190, 512.
Z przystanku należy udać się przez park w kierunku głównego wejścia do ZOO, a przed ulicą Ratuszową skręcić w ostatnią alejkę w prawo.

2) tramwajem lub autobusem zatrzymującym się na przystanku Ratuszowa-ZOO u zbiegu ulic Jagiellońskiej i Ratuszowej nr 18, 20.
Z przystanku należy udać się ul. Ratuszową w stronę Wisły a ok 100 metrów przed wejściem do ZOO skręcić w lewo.

3) pociągiem dojeżdżającym do Dworca Wileńskiego. Po wyjściu ze stacji należy udać się na przystanek komunikacji miejskiej Dw. Wileński u zbiegu ulic Al. Solidarności i Targowej i podjechać 1 przystanek tramwajem lub autobusem nr 18, 20, 23, 26, 160, 190, 512 do przystanku Park Praski a dalej jak w opisie do punktu 1. Można również dojść do muszli koncertowej pieszo w około 10 minut.

4) Samochodem do ulicy Ratuszowej i zaparkować na tyłach Amfiteatru przy ogrodzeniu ZOO jednak w zależności od pory dnia mogą być trudności ze znalezieniem wolnego miejsca do parkowania.